www.vasepivo.czDiskuse o domácí výrobě piva

Svět piva
GoPay

Pro rychlou komunikaci použijte prosím tento formulář:

Doprava a platby


Doprava a platby zboží pouze po České republice:

 
 
1. *Česká pošta (platba předem na FIO účet)*. Platební údaje obdržíte v potvrzovacím e-mailu. Zboží bude odesláno jako "Balík do ruky" po přijetí peněz na náš účet. Cena za poštovné a balné činí 130  včetně 21% DPH do 30 kg váhy. Při objednávce nad 3.000 nebude poštovné a balné za jeden balík účtováno. Hodinu doručení nelze ovlivnit. Poštanegarantuje dodání následující pracovní den od podání! Doručení většinou do dvou dnů od odeslání.

 

2. *Česká pošta (platba kartou on-line)*. Zboží bude odesláno jako "Balík do ruky" po připsání peněz na náš účet. Po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu. Cena za poštovné a balné činí 130  včetně 21% DPH do 30 kg váhy. Při objednávce nad 4.000 nebude poštovné a balné za jeden balík účtováno. Hodinu doručení nelze ovlivnit. Poštanegarantuje dodání následující pracovní den po podání! Doručení většinou do dvou dnů od odeslání.
 
 
 
Je možné platit kartou Visa, Visa Elektron, MasterCard, Maestro, SuperCASH a GoPay peněženkou.
 
 
3. *Česká pošta (dobírka)*. Zboží bude zasláno jako "Balík do ruky" na dobírku. Za zásilku zaplatíte při jejím převzetí. Cena za poštovné a balné činí 165  včetně 21% DPH do 30 kg váhy. Při objednávce nad 5.000 nebude poštovné a balné za jeden balík účtovánoHodinu doručení nelze ovlivnit. Poštanegarantuje dodání následující pracovní den po podání! Doručení většinou do dvou dnů od odeslání.
 
POZOR! Odesíláno jako "Balík do ruky" a ten je v případě nezastižení adresáta uložen na poště jen 7 dní, pak se vrací odesílateli
 
V případě větší váhy než 30 kg, nebo pokud rozměr zásilky přesáhne 90 x 50 cm, bude zboží rozděleno do více balíků a účtováno poštovné za každý balík. Při platbě předem, nebo on-line, počkejte na oznámení jaká bude přesná částka.
 ------------------------------------------------------------------
 
 
 
4. *PPL  (platba předem na FIO účet)*. Platební údaje obdržíte v potvrzovacím e-mailu. Zboží bude odesláno balíkem přepravní  služby po přijetí peněz na náš účet. Cena za poštovné a balné činí 120 Kč včetně 21% DPH do 30 kg váhy. Při objednávce nad 3.000 Kč nebude poštovné a balné za jedn balík účtováno. Dodání druhý pracovní den po odeslání. Hodinu doručení nelze ovlivnit.

 
5. *PPL (platba kartou on-line)*. Zboží bude odesláno obchodním balíkem po připsání peněz na náš účet. Po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu. Cena za poštovné a balné činí 120  včetně 21% DPH do 30 kg váhy. Při objednávce nad 4.000 nebude poštovné a balné za jeden balík účtováno. Dodání druhý pracovní den po odeslání. Hodinu doručení nelze ovlivnit.
 
 
 
Je možné platit kartou Visa, Visa Elektron, MasterCard, Maestro, SuperCASH a GoPay peněženkou.

 

6. *PPL (dobírka)*. Zboží bude odesláno balíkem přepravní  služby na dobírku. Za zásilku zaplatíte při jejím převzetí. Platit lze i kartou. Cena za poštovné a balné činí 140 Kč včetně 21% DPH do 30 kg váhy. Při objednávce nad 5.000 Kč nebude poštovné a balné za jeden balík účtováno.  Dodání druhý pracovní den po odeslání. Hodinu doručení nelze ovlivnit.
 
 
V případě větší váhy než 30 kg, nebo pokud rozměr zásilky přesáhne 90 x 50 cm, bude zboží rozděleno do více balíků a účtováno poštovné za každý balík. Při platbě předem, nebo on-line, počkejte na oznámení jaká bude přesná částka.
------------------------------------------------------------------
 
7. *Zásilkovna- Z-Point (platba předem na Fio účet)*. Zásilku si vyzvednete na výdejních místech Zásilkovny. Platební údaje obdržíte v potvrzovacím e-mailu. Zboží bude odesláno balíkem přepravní  služby po přijetí peněz na náš účet. Cena za poštovné a balné činí 70 Kč včetně 21% DPH do 5 kg váhy. 
 
 
8. *Zásilkovna - Z-Point (dobírka)*.  Zásilku si vyzvednete na výdejních místech Zásilkovny. Zboží bude odesláno balíkem přepravní  služby na dobírku. Za zásilku zaplatíte při jejím převzetí. Platba pouze hotově. Cena za poštovné a balné činí 85 Kč včetně 21% DPH do 5 kg váhy.
 
 
V případě větší váhy než 5 kg, nebo pokud rozměr zásilky přesáhne max. součet 120 cm, bude zboží rozděleno do více balíků a účtováno poštovné za každý balík. Při platbě předem, počkejte na oznámení jaká bude přesná částka.
 
-------------------------------------
 
9. *Osobní odběr*. Po telefonické domluvě.
Platba předem na Fio účet, nebo v hotovosti.

 

------------------------------------------------------------------
 

10. *Doporučený dopis - platba předem* Pouze pro sušené kvasnice do 8 ks!  Kvasnice budou odeslány v dopise po přijetí peněz na náš účet. Cena za poštovné a balné činí 52 Kč včetně 21%. Dodání 2-5 dnů od odeslání. Pošta nezasílá údaje ke sledování zásilky jako u balíků a někdy si doručovatel ulehčí práci tím, že při nezastižení adresáta nenechá ve schránce lístek s oznámením.

 

------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------
 
Doprava na Slovensko:
 
11. *Zásilkovna SK- Z-Point (platba předem na Fio účet)*. Zásilku si vyzvednete na výdejních místech Zásilkovny. Platební údaje obdržíte v potvrzovacím e-mailu. Zboží bude odesláno balíkem přepravní  služby po přijetí peněz na náš účet. Cena za poštovné a balné činí 95 Kč včetně 21% DPH do 5 kg váhy. Možnost platby na Slovenský Eur účet.
 
 
12. *Zásilkovna SK - Z-Point (dobírka)*.  Zásilku si vyzvednete na výdejních místech Zásilkovny. Zboží bude odesláno balíkem přepravní  služby na dobírku. Za zásilku zaplatíte při jejím převzetí. Platba pouze hotově. Cena za poštovné a balné činí 110 Kč včetně 21% DPH do 5 kg váhy.
 
 
V případě větší váhy než 5 kg, nebo pokud rozměr zásilky přesáhne max. součet 120 cm, bude zboží rozděleno do více balíků a účtováno poštovné za každý balík. Při platbě předem, počkejte na oznámení jaká bude přesná částka.
 

13. *SLOVENSKO - Cena podle váhy ( platba předem na Fio účet)*.Váha nad 5 kg.Přepravuje Slovenská pošta. Doručení 2-3 dny od odeslání zásilky po přijetí platby. Maximální váha 20 kg.

 

Možná jen platba předem na EURový účet na Slovensku. Částka v CZK bude přepočítána na EUR podle aktuálního kurzovního lístku ČSOB devizy střed a s cenou včetně dopravného zaslána  e-mailem zákazníkovi do 24 hodin od objednání.

 

Cena dopravy podle váhy:  do 10 kg 11 EUR, do 15kg 12 EUR a do 20 kg 13 EUR.

 
 

Nejprodávanější
Kazbek - 100 g
cena: 48 Kč
Bad Cat Imperial Red
cena: 799 Kč
Cech domácích pivovarníků
Copyright © 2020 VASEPIVO.CZ, All Rights Reserved
CmsWeb.cz  ©2020