www.vasepivo.cz



Diskuse o domácí výrobě piva

Svět piva




GoPay

ShopRoku

Pro rychlou komunikaci použijte prosím tento formulář:

Obchodní podmínky

Provozovatel:

 
Lukáš Doležal
Wolkerova 476
468 41 Tanvald
: 05695082
DIČ: CZ9310312671
Bankovní spojení: FIO banka
Číslo účtu: 2601135495/2010
 

 
 

1. Prodejce

Provozovatelem internetových stránek www.vasepivo.cz je Lukáš Doležal, Wolkerova 476, 468 41 Tanvald, 05695082, DIČ CZ9310312671 (plátce DPH).

 

2. Cena

Kupující si zboží vybírá na e-shopu www.vasepivo.cz. Ceny výrobku jsou konečné včetně DPH a všech poplatků.

 

3. Kupující

Při objednání vyplní objednávkový formulář, kde uvede, zda nakupuje jako soukromá osoba (vyplní jméno, příjmení, adresu, telefon a e-mail) nebo jako podnikatel jednajícírámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti(vyplní název firmy, adresu, IČO, DIČ). Vybere způsob platby a dodávky zboží. Objednávky se telefonicky nepřijímají.

 

4. Osobní údaje

uvedenými osobními údaji kupujícího bude prodávající nakládat v souladuplatnými právními předpisy. Kupující poskytnutím uvedených  osobních údajů souhlasítím, aby jeho údaje, které vyplnil, byly využity prodávajícím za účelem nabízení služeb a produktů prodávajícího. Tyto údaje nebudou poskytnuty žádné další osobě, vyjma zpracovatele, kterého prodávající pověří zpracováním údajů. Údaje nezbytné pro řádné doručení zboží, předá prodávající smluvnímu dopravci (jméno, dodací adresa, telefon). Kupující právo svůj souhlas kdykoliv písemně odvolat.

 

5. Potvrzení objednávky

Po odeslání objednávky zákazník obratem obdrží potvrzení přijetí objednávky  a v případě platby předem i platební údaje.


6. Zrušení objednávky

Objednávku může kupující zrušit a měnit pouze pokud objednávka není není ve stavu "vyřizuje se" nebo "odesláno". Při zrušení objednávky při platbě on-line je účtován poplatek  ve výši 3%.


7. Druhy plateb

Způsob úhrady zboží  je možný buď on-line kartou, na dobírku nebo platbou na účet prodávajícíhoPokud se zákazník rozhodne pro platbu na účet, bude mu zboží rezervováno po dobu 5 dnů od potvrzení objednávky. Více na Doprava a platby.

 

8. Doprava

Zboží se zasílá po České republice Českou poštou, PPL, nebo je možný osobní odběr. Více na Doprava a platby. Expedice objednávky je zpravidla do dvou pracovních dnů, pokud je objednané zboží skladem. U rozvažovaných sladů bývá doba expedice delší. Na Slovensku zajišťuje přepravu DHL Slovakia.


9. Převzetí zboží

Při převzetí zboží kupující standardně přebírá a překontroluje neporušenost obalu. Jakékoliv zjištěné závady zapíše do průvodního listu dopravce, v případě pochybností o neporušenosti zboží zásilku nepřevezme. Podpisem průvodního listu zákazník stvrzuje, že zásilka byla dodánapořádku a na pozdější reklamace porušenosti obalu již nebude brán zřetel.

 

10. Doklady

Spolu se zbožím kupující obdrží Fakturu - daňový doklad, který je zároveň dodacím listem, dokladem o zaplacení zboží a nahrazuje i záruční list, pokud není přiložen.


11. Záruční podmínky a reklamace

Záruční podmínky se řídí platnou právní úpravou, zejména Občanským zákoníkem 89/2012 a zákonem 634/1992 v aktuálním znění. V případě neúplnosti objednávky (chybějícího zboží), nebo poškozeného zboží přepravou, je toto možné reklamovat do 24 hodin od obdržení balíku.

 

12. Odstoupení od smlouvy zákazníkem

souladu se zákonem   soukromá osoba kupující (ne však podnikatelosoba, která při uzavírání a plnění smlouvy jednárámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti) právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.

Odstoupení musí být učiněno tak, že kupující doručí zboží na své vlastní náklady na adresu provozovatele. Zboží odeslané na dobírku nebude prodávajícím převzato. Vrácený výrobek musí být ve stavu, v jakém byl při převzetí kupujícím, a to včetně veškeré dokumentace (záruční list, návody..) a příslušenství. Pokud bude zboží nepoškozené a kompletní, prodávající odešle peníze na účet kupujícího nejpozději do 14-ti dnů. Pokud by vrácené zboží bylo jakkoliv poškozené či opotřebované, vyhrazuje si prodávající právo na náhradu škody, kterou je oprávněn započítat oproti kupní ceně.

 

13. Odstoupení od smlouvy prodávajícím

Prodávající je oprávněn od smlouvy odstoupit pouze do okamžiku odeslání zboží, zejménadůvodu momentálně vzniklé nedostupnosti objednaného zboží, nebo neuhrazení předplatby. O odstoupení je však prodávající povinen neprodleně informovat kupujícího a pokusit se dohodnoutním možné řešení.

 

14. Potvrzení souhlasu s VOP

Kupující při potvrzení každé objednávky zbožíinternetového obchodu potvrzuje souhlas s platnými všeobecnými obchodními podmínkami.

 

15. EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

 

 

V Tanvaldě dne 16.2.2017

 


Nejprodávanější
BB Czech Pilsner
cena: 389 Kč
Copyright © 2018 VASEPIVO.CZ, All Rights Reserved
CmsWeb.cz  ©2018