Vaše objednávka
 
Košík je prázdný.

Doprava a platby

Doprava a platby zboží  po České republice:

 
 
1. *PPL  (platba předem na FIO účet)*. Platební údaje obdržíte v potvrzovacím e-mailu. Zboží bude odesláno balíkem přepravní  služby po přijetí peněz na náš účet. Cena za poštovné a balné činí 120 Kč včetně 21% DPH do 30 kg váhy. Při objednávce nad 4.000 Kč nebude poštovné a balné za jedn balík účtováno. Dodání druhý pracovní den po odeslání. Hodinu doručení nelze ovlivnit.
 
2. *PPL (platba kartou on-line)*. Zboží bude odesláno obchodním balíkem po připsání peněz na náš účet. Po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu. Cena za poštovné a balné činí 120 Kč včetně 21% DPH do 30 kg váhy. Při objednávce nad 5.000 Kč nebude poštovné a balné za jeden balík účtováno. Dodání druhý pracovní den po odeslání. Hodinu doručení nelze ovlivnit.
 
Je možné platit kartou Visa, Visa Elektron, MasterCard, Maestro, SuperCASH a GoPay peněženkou.
 
3. *PPL (dobírka)*. Zboží bude odesláno balíkem přepravní  služby na dobírku. Za zásilku zaplatíte při jejím převzetí. Platit lze i kartou. Cena za poštovné a balné činí 140 Kč včetně 21% DPH do 30 kg váhy. Při objednávce nad 5.000 Kč nebude poštovné a balné za jeden balík účtováno.  Dodání druhý pracovní den po odeslání. Hodinu doručení nelze ovlivnit.
V případě větší váhy než 30 kg, nebo pokud rozměr zásilky přesáhne 90 x 50 cm, bude zboží rozděleno do více balíků a účtováno poštovné za každý balík. Při platbě předem, nebo on-line, počkejte na oznámení jaká bude přesná částka.
 
4. *PPL PARCEL SHOP*. Zásilku si vyzvednete na výdejních místech PPL Parcel shopu.  Cena za poštovné a balné činí 120 Kč včetně 21% DPH.


5. *Zásilkovna- Z-Point (platba předem na Fio účet)*. Zásilku si vyzvednete na výdejních místech Zásilkovny. Platební údaje obdržíte v potvrzovacím e-mailu. Zboží bude odesláno balíkem přepravní  služby po přijetí peněz na náš účet. Cena za poštovné a balné činí 70 Kč včetně 21% DPH do 5 kg váhy. 
 
6. *Zásilkovna - Z-Point (dobírka)*.  Zásilku si vyzvednete na výdejních místech Zásilkovny. Zboží bude odesláno balíkem přepravní  služby na dobírku. Za zásilku zaplatíte při jejím převzetí. Platba pouze hotově. Cena za poštovné a balné činí 90 Kč včetně 21% DPH do 5 kg váhy.
 
V případě větší váhy než 5 kg, nebo pokud rozměr zásilky přesáhne max. součet 120 cm, bude zboží rozděleno do více balíků a účtováno poštovné za každý balík. Při platbě předem, počkejte na oznámení jaká bude přesná částka.


7. *Osobní odběr*. Po telefonické domluvě.
Platba předem na Fio účet nebo přes platební bránu.
 

Doprava na Slovensko:

8. *Zásilkovna SK- Z-Point (platba předem na Fio účet)*. Zásilku si vyzvednete na výdejních místech Zásilkovny. Platební údaje obdržíte v potvrzovacím e-mailu. Zboží bude odesláno balíkem přepravní  služby po přijetí peněz na náš účet. Cena za poštovné a balné činí 100 Kč včetně 21% DPH do 5 kg váhy. Možnost platby na Slovenský Eur účet.
 
9. *Zásilkovna SK - Z-Point (dobírka)*.  Zásilku si vyzvednete na výdejních místech Zásilkovny. Zboží bude odesláno balíkem přepravní  služby na dobírku. Za zásilku zaplatíte při jejím převzetí. Platba pouze hotově. Cena za poštovné a balné činí 120 Kč včetně 21% DPH do 5 kg váhy.
V případě větší váhy než 5 kg, nebo pokud rozměr zásilky přesáhne max. součet 120 cm, bude zboží rozděleno do více balíků a účtováno poštovné za každý balík. Při platbě předem, počkejte na oznámení jaká bude přesná částka.

 


 

10. *SLOVENSKO - Cena podle váhy ( platba předem na Fio účet)*.Váha nad 5 kg.Přepravuje Slovenská pošta. Doručení 2-3 dny od odeslání zásilky po přijetí platby. Maximální váha 20 kg.

 

Možná jen platba předem na EURový účet na Slovensku. Částka v CZK bude přepočítána na EUR podle aktuálního kurzovního lístku ČSOB devizy střed a s cenou včetně dopravného zaslána  e-mailem zákazníkovi do 24 hodin od objednání.

 

Cena dopravy podle váhy:  do 10 kg 11 EUR, do 15kg 12 EUR a do 20 kg 13 EUR.

 
 
×